Menu
Obec Dolany
Obec Dolany

Svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu 29.10.2022 v 10:15

V naší obci proběhne sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu dne 29.10.2022(so) od 10:15. Čas je pouze orientační, je třeba vyčkat na příjezd svozové jednotky. Svozová místa: na obvyklých místech u kostela a u odbočky ke hřbitovu.

Nebezpečný odpad: pneumatiky-osobní bez disků, barvy, laky, autobaterie, monočlánky, léky, oleje, kyseliny, louhy-v původních obalech, obaly od barev, mastné hadry, televize, počítače, monitory, zářivky, ledničky

Velkoobjemový odpad: matrace, linoleum, hadry, koberce, kočárky, starý nábytek, lyže, kola, umyvadla, WC mísy, zrcadla

Do sběru nevozte: stavební suť, biologický odpad, eternit, sudy s asfaltem!!!!

Připomínáme, že je nutné dodržovat aktuální bezpečnostní opatření!!! Předem děkujeme občanům, kteří pomohou při nakládce!!!

Datum vložení: 1. 8. 2022 0:00
Datum poslední aktualizace: 15. 8. 2022 14:31

Mohlo by vás zajímat