dolany text

znak

Rezervace hřiště

Vážení spoluobčané,
od 16.6.2015 je možnost využívat nové multifunkční hřiště v Dolanech.

Zastupitelstvo obce Dolany rozhodlo, že využívání hřiště je od roku 2017 pro občany Dolan bezplatné. Možnost zarezervovat si předem multifunkční hřiště na určité datum a určitý čas zůstává, jen zobrazené informace o platbě nebudou ze strany obecního úřadu uplatňovány.

Pokud je hřiště volné, můžete si  klíče vyzvednout i bez předchozího objednání.
 
Klíče od multifunkčního hřiště vyzvedávejte u paní Jany Škodové-čp.116  mob.725 543 361

Rezervaci hřiště provedete zde: http://www.supersaas.cz/schedule/Dolany/Hriste


Pro rezervaci je nutná registrace uživatele. Registrace a rezervace hřiště je prozatím možná pouze pro občany Dolan. Žádosti o registrace zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Do žádosti uveďte své jméno, telefonní číslo a číslo popisné. Uživatel má možnost provádět rezervace, jejich editaci i zrušení. Rezervace je možno provádět nejvýše 14 dnů dopředu a nejméně 24 hod před termínem rezervace. V čase kratším než 24 hod před požadovanou dobou hraní kontaktujte správce hřiště na telefonním čísle 777003063.

Na případné upozornění ohledně kreditu a dobíjení kreditu neberte ohled, využívání multifunkčního hřiště je pro občany Dolan od roku 2017 bezplatné!

Pokud máte zájem o rezervaci společenské místnosti na hřišti, informace k nájmu naleznete v horním menu-Dění v obci-Obecní dům.

Přejeme Vám pěkný sportovní zážitek

hriste